top of page

Detour: Global Fly Group

Public·1 member

Windows 8.1 Urun Anahtar


Windows 8.1 ürün anahtarı, Uygun şekilde lisanslanmış bir ürün anahtarı satın almak için para harcamak istemiyorsanız, windows 8.1 key ücretsiz bir anahtar kullanabilir ve en Windows 8.1 sisteminizi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntemi denerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı riskler vardır.
Windows 8.1 urun anahtarBir yazılımın gerçek sahibini belirlemek için ürün anahtarı kullanılır. Seri numarası veya lisans numarasını elinizde bulundurarak, Microsoft programı gerçekten satın aldığınızı doğrulayabilir. Yazılım kopyalanabilse de, ürün anahtarı benzersiz kalır ve yalnızca yazılımın tek bir kişi kullanılabilir. Bu, Windows 8 ve diğer birçok işletim sistemi ve yazılım için geçerlidir. İşletim sisteminizin fiziksel bir sürümünü satın alırsanız, lisans ürün anahtarı genellikle kutunun arkasında bulunur. Ancak, ürün anahtarını kaybederseniz, onu bulmak, tekrar satın almak zor olabilir.


İşletim sisteminizi yeniden yükleme, format attığınızda büyük olasılıkla, ürün anahtarını girmeniz istenir. Bu nedenle, önceden almanız tavsiye edilir. Windows 8.1 key bulmakta zorlanıyorsanız Windows 8 ürün anahtarınızı bulmanın farklı yolları vardır. Ek yazılım veya Windows araçlarını kullanabilirsiniz.


Windows 8.1 pro ürün anahtarı, işletim sistemini bir üst sürüme yükseltmek isteyenler için oluşturulmuş Keylerdir. Windows 8.1 işletim sisteminizi yükseltmek için windows 8.1 pro ürün anahtarınız olmalıdır.


Windows 8.1 etkinleştirme, sisteminizi etkinleştirecek ve onu sorunsuz kullanmanıza izin verecektir. Bir ürün anahtarı ile Windows 8 ve Windows 8.1in nasıl etkinleştirileceğini hemen aşağıda detaylı bir şekilde bakalım.


Windows 8.1 etkinleştirme kesin çözüm olarak windowsu manuel olarak etkinleştirmenizi öneririm. Birkaç adımda gireceğiniz ürün anahtarı ile etkinleştirme işlemini tamamlayın.


Alternatif olarak windows 8.1 etkinleştirme programı olan ProduKey ve KMspico uygulamalarını kullanabilirsiniz. Program indirme bağlantısına ulaşmak için windows 8.1 etkinleştirme programı indir gezginler araması yapılabilir.


Hemen aşağıda erişeceğiniz sitelerden biri orjinal Microsoft sitesi, diğeri windows 8.1 full aramasında sıkça ziyaret edilen siteler arasında. Dosyaları indirmeden önce lütfen güvenlik önleminizi alın!


Değerli ziyaretçilerimiz Windows 8.1 Key, konusuna yer verdiğimiz bu yazımız burada bitmiştir. windows 8.1 pro ürün anahtarı 2019, windows 8.1 iso indir, windows 8.1 download, windows 8.1 ürün anahtarı 2018 64 bit, windows 8.1 full 64 bit, windows 8.1 update, windows 8.1 ürün anahtarı 2019, windows 8.1 single language ürün anahtarı 2018, windows 8.1 etkinleştirme 2018, windows 8.1 key 2019 gibi soruların cevabını arıyor ve yazımızda bulamadıysanız googleda arama yaparak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Windows 10 veya Windows 11 kopyanızı nasıl edindiğinize bağlı olarak, etkinleştirmek için 25 karakterlik bir ürün anahtarına veya dijital lisansa ihtiyacınız vardır. Dijital lisans (Windows 10 Sürüm 1511'de dijital yetkilendirme olarak adlandırılır), Windows 10 ve Windows 11 ürün anahtarı girmenizi gerektirmeyen bir etkinleştirme yöntemidir. Bunlardan biri olmadan cihazınızı etkinleştiremezsiniz.


Microsoft Store uygulamasında Windows 10 veya Windows 11 Pro yükseltme satın aldıysanız, satın alma işlemini onaylamak için gönderilen onay e-postasında ürün anahtarı yerine dijital lisans alırsınız. Bu e-posta adresi (MSA) dijital lisansı içerir. Etkinleştirme için bu dijital lisansı kullanabilirsiniz.


Çoğu zaman yeni bir Windows kurma ihtiyacımız olur , bu bazen çöken sistemimizi yenilemek amacından kaynaklanırken bazende eş - dosta yardım amacı ile gerçekleşir , bazende sırf test amaçlı sanal(adsbygoogle = window.adsbygoogle []).push(); makinaya (virtual box , VMware...) kurup denemek istediğimiz sistemler için ürün anahtarı kullanmak icabeder , sanal sisteme her işletim sistemini kurma denemenizde gerçek lisansınızı kullanmaya kalksanız zaten kısıtlı olan kullanım sayısını azaltırsınız , hem bu mantıklı da olmaz işte generic key kavramı Microsoft tarafından bu amaca hizmet etmek amacı ile oluşturulmuştur ve generic keyler (Genel ürün anahtarları) ile işletim sistemlerini kurabilir fakat aktive edemezssiniz , hatırlarsanız Windows 7 ürün anahtarsız çok rahat kurulabiliyordu işte bu generic keylerle de Windows 11, 10 , 8.1 veya 8 , rahatça kurup test edebilirsiniz , microsoft birnevi Windows 7 deki anahtarsız kurulum geleneğini genel anahtar kavramı ile devam ettirmiştir.


Bu anahtarlar ile Windowsları geçici bir süreliğine test amaçlı kurabilirsiniz , bunlar kesinliklşe Windowsu Aktive ETMEZ , Aktivasyon için satın almış olduğunuz ürğün anahtarını kullanmanız gerekmektedir. Diğer genel ürün anahtarları için Buradaki linke gözatınız. Anahtarları toplu halde indirmek isterseniz aşağıdaki linki kullanınız.


Günlerdir Win10 LTSC 2021 ürün anahtarı arıyordum aklıma burası geldi bakayım dedim teşekkür ederim çok iyi oldu. Yazının sonunda verdiğiniz linkte ürün anahtarı varmış teşekkür ediyorum 350c69d7ab


https://soundcloud.com/flagidgastna/free-office-2016-download-with-product-key

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page